Logo
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Blog
Zdravotní pojištění a penále, co bychom měli vědět?
26.06.2020
Zdravotní pojištění a penále, co bychom měli vědět?
Někdy se stane, že dlužíme zdravotní pojišťovně pár stokorun a dluh později přeroste ve vyšší částku. Pokud je nedoplatek opravdu vysoký, nedá se počí... číst celé
Služba Bitstock
19.05.2020
Služba Bitstock
Služba BitStock je osvědčená internetová platforma, kterou najdete na webových stránkách www.BitStock.com, je to mezinárodní bitcoinová burza, která s... číst celé
Zobrazit všechny články
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Služba Bitstock

Služba Bitstock

Služba BitStock, kterou najdete na webových stránkách www.BitStock.com, je mezinárodní bitcoinová burza, která svým klientům a zákazníkům nabízí ucelené služby, servis i nepřetržitou zákaznickou podporu pro nákup a prodej bitcoinů nebo kryptoměn.

Co je to BitStock

BitStock je osvědčená internetová platforma, díky které firma WBTC poskytuje svým klientům kompletní služby. Jde především o nepřetržitou online směnu převodem, hotovostní směnu na prodejnách GECO a Bitcoinmaty, BitcoinBanking a Bitstock Market. Pojďme si nyní některé služby BitStocku krátce představit.

Nákup a prodej bitcoinů v hotovosti

Díky této skvělé službě můžete bez problémů nakupovat a prodávat bitcoiny bez nutné registrace v prodejnách sítě GECO. Objednávka je jednoduchá a především velmi rychlá. Probíhá na dvě kliknutí, takže vám zabere minimum drahocenného času. Výplata finanční hotovosti je pak možná na některé z 300 prodejen v České republice. Výplatu peněz tak můžete uskutečnit třeba v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci nebo Břeclavi. Kompletní seznam prodejen najdete na oficiálních stránkách společnosti, které jsou k dispozici rovněž v českém jazyce.

Síť bitcoinových ATM

Dále je zde pro vás k dispozici síť bitcoinových ATM, ve které můžete nakupovat a prodávat bitcoiny bez nutné a často otravné registrace. Bitcoinmaty mají chytrou a intuitivní obsluhu a především široké pokrytí. Samotnou obsluhu si můžete vyzkoušet přímo v klientském centru, které se nachází v Praze v Arbesově Rezidenci na ulici Elišky Peškové 1. Vchod do klientského centra je z Arbesova náměstí 11.

Nákup a prodej bitcoinů převodem

Poslední a třetí služba, kterou Bitstock nabízí, je nákup a prodej bitcoinů převodem. Zde je vše rovněž velmi snadné a rychlé. Postačí pouze kliknout na políčko Objednávka převodem a transakce se uskuteční.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

 

 

Upozornění:

Výše uvedené sdělení neznamená uzavření smlouvy o půjčce, ale jde pouze o návrh na uzavření této smlouvy.

Copyright © 2020 ChciPůjčku.cz