Logo
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Blog
Služba Bitstock
19.05.2020
Služba Bitstock
Služba BitStock je osvědčená internetová platforma, kterou najdete na webových stránkách www.BitStock.com, je to mezinárodní bitcoinová burza, která s... číst celé
mBank aneb BĚŽNÝ ÚČET BEZ POPLATKŮ
30.04.2020
mBank aneb BĚŽNÝ ÚČET BEZ POPLATKŮ
Banka mBank v současné době nabízí velmi zajímavý a atraktivní běžný osobní účet, který má celou řadu nesporných předností a výhod. První, co vás na n... číst celé
Zobrazit všechny články
  1. Úvod
  2. Blog

Blog

Nejnovější články

19.05.2020
Služba BitStock je osvědčená internetová platforma, kterou najdete na webových stránkách www.BitStock.com, je to mezinárodní bitcoinová burza, která svým klientům a zákazníkům nabízí ucelené služby, servis i nepřetržitou zákaznickou podporu pro nákup a prodej bitcoinů nebo kryptoměn.
30.04.2020
Banka mBank v současné době nabízí velmi zajímavý a atraktivní běžný osobní účet, který má celou řadu nesporných předností a výhod. První, co vás na něm zcela jistě zaujme, je neexistence poplatků. Zdarma totiž máte založení účtu, jeho vedení i všechny příchozí a odchozí platby v rámci ČR.
14.04.2020
Přilepšit, usnadnit hledání vlastního bydlení, zhodnotit peníze, kterými je chceme vybavit do života. Přesně takové jsou důvody, proč stavební spoření uzavřít už doslova od kolébky, tedy co možná nejdříve. Stavebko nemusí sloužit jen dospělým nebo dospívajícím, rodiče jej často zakládají i dětem.
19.03.2020
Zhodnotit úspory tak, aby to bylo bez rizika a současně velmi výhodně? Řešením, které pokryje alespoň do značné míry inflaci, někdy vydělá i pár korun navíc a investice bude chráněna ze zákona až do výše milionů, to slibuje například spořicí účet. Jak si zvolit tu nejlepší možnou nabídku?
20.02.2020
Pro některé je zbytečná, jiní ji zase považují za životně důležitou. V každém případě platí, že drtivá většina zemí Evropy s minimální mzdou opravdu počítá a pravidelně ji také valorizuje. O kolik se zvýší nejnižší možné ohodnocení práce pro příští rok? A jak se navyšovalo v minulých letech?
02.01.2020
Hypoteční úvěr aneb dvacet, třicet nebo i více let strávených nad splátkovým kalendářem, velké riziko, zodpovědnost, ale také touha po svobodě, kterou nabízí vlastní nemovitost. V ideálním případě můžete po pár letech hodně ušetřit na splátkách, stačí využít vhodnou nabídku na téma refinancování.
02.12.2019
V dnešním světě číhá řada nástrah, především na lidi, kteří neumějí vůbec zacházet s penězi. Aby naše děti jednou nepotkal nějaký podobný problém, měli bychom je v oblasti počítání financí lépe vzdělat, protože ve škole se asi speciálního předmětu nedočkáme. Nikdy není dost brzy na to začít.
10.11.2019
Chtěli jste si půjčit peníze, vše se zdálo být na dobré cestě, ale vaše žádost byla nakonec stornována – nesplňujete totiž některou z podmínek nutných pro ověření bonity klienta. Co všechno patří mezi typické důvody, díky nimž půjčku nedostanete? Některé se dají očekávat, jiné zase mohou překvapit.
28.10.2019
Posílat peníze do celého světa z jedné jediné karty, která si dokáže poradit s přepočtem u desítek různých měn. Že by to uspořilo čas a přineslo spoustu dalších výhod? Dnes už je to realita. Karta Revolut si žádá jen pár minut pozornosti, stačí ji objednat. Bez složité administrativy, přes internet.
07.10.2019
Jeden z nejznámějších poskytovatelů P2P půjček. Ne banky, ale jednotlivec, který investuje a půjčuje tím peníze někomu dalšímu – na úrok, který by byl pro klasický peněžní ústav spíš nereálný. Také minimum administrativy a vyřizování, což potěší všechny, kteří na půjčku poněkud spěchají.
Článků na stránku 102030

 

 

Upozornění:

Výše uvedené sdělení neznamená uzavření smlouvy o půjčce, ale jde pouze o návrh na uzavření této smlouvy.

Copyright © 2020 ChciPůjčku.cz