Logo
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Blog
Zdravotní pojištění a penále, co bychom měli vědět?
26.06.2020
Zdravotní pojištění a penále, co bychom měli vědět?
Někdy se stane, že dlužíme zdravotní pojišťovně pár stokorun a dluh později přeroste ve vyšší částku. Pokud je nedoplatek opravdu vysoký, nedá se počí... číst celé
Služba Bitstock
19.05.2020
Služba Bitstock
Služba BitStock je osvědčená internetová platforma, kterou najdete na webových stránkách www.BitStock.com, je to mezinárodní bitcoinová burza, která s... číst celé
Zobrazit všechny články
  1. Úvod
  2. Blog
  3. mBank aneb BĚŽNÝ ÚČET BEZ POPLATKŮ

mBank aneb BĚŽNÝ ÚČET BEZ POPLATKŮ

Banka mBank v současné době nabízí velmi zajímavý a atraktivní běžný osobní účet, který má celou řadu nesporných předností a výhod. První, co vás na něm zcela jistě zaujme, je neexistence poplatků. Grátis totiž máte založení účtu i jeho vedení. Zdarma máte rovněž všechny příchozí a odchozí platby v rámci celé České republiky. Totéž platí u trvalých příkazů, inkas a SIPO platbách. Co se týče posílání peněz do zahraničí, tak u mBank neplatíte ani za příchozí a odchozí SEPA platby v eurech.

Výběry z bankomatů

Na výběry z bankomatů si musíte dávat trochu pozor. Po celém světě sice můžete vybírat zcela zdarma, ale pouze v případě, že výběr v hotovosti bude ve výši nejméně 1 500 korun. Pokud si vyberete méně než 1500 korun, tak za výběr zaplatíte 29 korun.

Přehled možností mKonta

K běžnému účtu rovněž získáte zcela zdarma platební kartu. Při platbě v cizí měně poskytuje mBank navíc příznivý kurz, protože si banka účtuje nižší navýšení než některé jiné tuzemské banky. I chytrou aplikaci se můžete stáhnout zdarma. Do mKonta se tak můžete dostat velmi rychle a pohodlně aniž byste museli opouštět váš byt. V aplikaci totiž můžete provádět běžné bankovní úkony, což jistě potěší všechny, kteří nechtějí chodit do banky osobně. Aplikace vám dokonce sama ukáže nejbližší bankomat, kde si svou hotovost můžete kdykoliv přes den nebo v noci vybrat.

Jeden účet můžete sdílet s dalšími osobami

Na jedno rodné číslo si můžete u mBank založit jeden účet, který ovšem můžete bez problémů sdílet s několika dalšími osobami, ať už je vaše manželka nebo přítelkyně. K osobnímu účtu si můžete přidat celkem dva spolumajitele, kteří mohou váš osobní účet plnohodnotně využívat.

Akce pro nové klienty

A na závěr bonus pro nové klienty. Pokud si u mBank založíte osobní účet poprvé, tak získáte dobrých 500 korun na ruku. U mBank tak nezaplatíte na poplatcích nic a ještě navíc dostanete dárek k dobru.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

 

 

Upozornění:

Výše uvedené sdělení neznamená uzavření smlouvy o půjčce, ale jde pouze o návrh na uzavření této smlouvy.

Copyright © 2020 ChciPůjčku.cz